Z nami sukces murowany
Beton nie musi być nudny
Płytki elewacyjne
Duży wybór wzorów i kolorów
Nawozy
Zdrowe uprawy - z naszymi nawozami

O Firmie

Firma HYDRAT istnieje na rynku budowlanym od blisko 50 lat.

Od początku istnienia podstawowym celem naszej firmy jest ciągły i dynamiczny rozwój.  Początkowo zajmowaliśmy się produkcją wyłącznie workowanego wapna hydratyzowanego.  Z uwagi na bardzo duże zapotrzebowanie polskiego rynku na betonowe wyroby wibroprasowane w 1994 roku rozpoczęliśmy produkcję kostki brukowej.

Dążenie firmy HYDRAT do doskonałości produktu wymagało stałego ulepszania technologii i modernizacji procesu produkcji.
Początkowo produkcja oparta była na wykorzystaniu tylko jednej nieskomplikowanej maszyny. Kolejne lata przyczyniły się do unowocześnienia i rozbudowania linii produkcyjnej. Dziś produkcja opiera się na dwóch zautomatyzowanych wibroprasach pozwalających na uzyskanie wyrobów o najwyższej jakości. Stale poszerzamy gamę produktów oferując nowe wzory bruków a także szerszą paletę dostępnych kolorów. Stwarza to szerokie możliwości realizowania indywidualnych nawet najbardziej fantazyjnych projektów a kształtowanie swojego otoczenia staje się przyjemnością i sprawia wiele satysfakcji i radości. 

W 2009 roku uruchomiliśmy produkcję suchych zapraw budowlanych. Jest to gama produktów, którą obecnie ciągle poszerzamy. Dzięki zachowanemu reżimowi produkcyjnemu i stałej współpracy ze specjalistycznymi laboratoriami, nasze produkty cieszą się uznaniem ciągle poszerzającej się grupie odbiorców na rynku budowlanym.

W 2014 roku produkcję wapna wzbogaciliśmy o linię do załadunku wapna luzem, a także uruchomilśmy nową linię produktów wapiennych – przeznaczonych dla rolnictwa .

Nasze realizacje:

  • f61783408
  • real8
  • real9